produktów  z dostawą w 24h GRATIS i gwarancją zwrotu 100 dni *
753 753 304

Praca w zegarek.net

PRACA PROGRAMISTA FRONT END DEVELOPER

Zatrudnimy na umowę o pracę na pełen etat.

Główne zadania:

  • - aktualizacja i modernizacja istniejących serwisów internetowych zgodnie ze standardem Responsive Web Design,
  • - optymalizacja stron pod kątem SEO.

Oczekiwania:

  • biegła znajomość HTML5, CSS3,
  • dobra znajomość jQuery, Javascript oraz Twitter Bootstrap 3,
  • doświadczenie w tworzeniu stron WWW poparte portfolio,
  • doświadczenie w pracy z aplikacjami internetowymi,
  • umiejętność tworzenia stron WWW pod różne przeglądarki internetowe, w tym na urządzenia mobilne,
  • umiejętność tworzenia responsywnych stron WWW,
  • znajomość najnowszych rozwiązań technologii internetowych,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy i uporządkowane pisanie kodu.

Mile widziane:

  • znajomość PHP,
  • znajomość OsCommerce,
  • umiejętność optymalizacji kodu HTML / CSS / JS pod kątem wydajności w dużych systemach e-commerce,
  • umiejętność szybkiego przyswajania nowej wiedzy,
  • podstawowa znajomość zasad użyteczności i dostępności stron internetowych,
  • zmysł estetyczny.

Oferujemy:

  • pracę stałą w pełnym wymiarze godzin,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • rozwój zawodowy,
  • miłą atmosferę pracy.

Praca w miejscowości Kowary.

CV (wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych) proszę wysyłać na email: [email protected].