12504 produktów  z dostawą w 24h GRATIS i gwarancją zwrotu 100 dni *
753 753 304

Urzekająca seria niezwykle kobiecych zegarków Tissot T-Wave

Tissot uchodzi za niezwykle wszechstronną firmę w branży zegarkowej. Z jednej strony potrafi zrobić bardzo męskie zegarki dedykowane NBA albo Moto GP, a z drugiej „powabne” modele dla kobiet. Właśnie te drugie pragniemy wam dzisiaj przybliżyć, przedstawiając nową ofertę szwajcarskiej manufaktury.
Reklama promująca zegarki Tissot T-Wave nie pozostawia wątpliwości, do kogo adresowane są czasomierze. Ukazuje ona intrygująco piękną kobietę, poruszającą się z niezwykłą gracją, podczas gdy w tle dają się słyszeć dźwięki utworu Bena Cocksa „One last time”. Nowe zegarki Tissot T-Wave świetnie oddają naturę prawdziwej kobiety - są eleganckie o finezyjnych kształtach. Charakterystycznym elementem jest indeks w kształcie łezki na godzinie 12.00. Wyjątkowe wskazówki nawiązują natomiast do kształtu kwiatowych płatków. Największe skarby kryją się jednak na tarczy zegarka. W zależności od modelu są to: diamenty, masa perłowa lub tzw. „pył księżycowy". Warto dodać, że zegarki z tej kolekcji inspirowane są gimnastyką artystyczną. Dlatego też niektóre mają motyw jedwabnych wstążek na tarczy, jak choćby luksusowy zegarek T-Wave. Jego stalowa bransoleta i koperta ozdobione są prawdziwym, różowym złotem, a czarną tarczę zdobią wspomniane białe wstążki.                  

 

Drugi Zegarek damski Tissot T-Wave to z kolei model, obok którego żadna kobieta nie przejdzie obojętnie. Chyba, że nieprawdziwe jest powiedzenie, iż panie kochają diamenty. Ma on bowiem na beżowej tarczy diamenty z masy perłowej. 

Kwestie wizualne to jedno, ale ważne są też parametry techniczne. I tu można się trochę zdziwić, bo o ile zegarki T-Wave kojarzone są z delikatną, artystyczną kobiecą duszą, to szafirowe szkiełko chroniące tarczę jest wyjątkowo harde. W specjalnej skali Mohsa uzyskało ono niemal maksymalną notę 9 na 10, więcej ma jedynie diament. Warto również wiedzieć, że za działanie zegarków T-Wave odpowiada mechanizm kwarcowy.


             

Zegarki są eleganckie i pasują praktycznie na każdą okazję; zarówno na romantyczną kolację, jak i spotkanie biznesowe. Nawet do codziennej stylizacji dodadzą sporo szyku. Atutem nowej serii jest duży wybór modeli i każda kobieta znajdzie tu coś dla siebie. To z pewnością dobry pomysł dla panów na prezent dla swojej wybranki. Można bowiem w ciemno założyć, że ucieszy ją taka luksusowej biżuterii.