produktów  z dostawą w 24h GRATIS i gwarancją zwrotu 100 dni *
753 753 304

Ślub

Najważniejszym wyborem są obrączki. To nie zdjęcia, nie wspomnienia a one pozostaną z Wami na długie lata. Aby służyły przez lata i abyście byli z nich zadowoleni, musicie wiedzieć, na co zwrócić uwagę dokonując wyboru obrączek ślubnych.

 

 

  • Złoto jest metalem miękkim. Większość firm wykonujących biżuterię ze złota stawia na estetyczność i wizualność, a nie na to co dla nas jest najważniejsze, czyli praktyczność i trwałość. Podczas wyboru obrączek ta kolejność  wygląda nieco inaczej. Muszą nam one służyć przez wiele lat. Obrączki są noszone na co dzień, dlatego muszą odznaczać się wiele większą trwałością i praktycznością w użytkowaniu.
  • Podczas wyboru obrączek z dwóch kolorów złota, należy pamiętać, że  jeżeli będziecie chcieli zrobić korektę rozmiaru, to istnieje ryzyko ich uszkodzenia. Dzieje się tak dlatego, że obrączki z dwóch kolorów złota, można powiększać jedynie poprzez rozciąganie, a wówczas wytworzone ciśnienie może spowodować pęknięcie obrączki. Coraz więcej osób kupuje jednak obrączki, które maja wzór, niestety pod wpływem czasu będzie się on ścierał.
  • Zamówienie obrączek w naszym sklepie oraz ich dostarczenie trwa ok. 15 dni roboczych, po wpłynięciu i zaksięgowaniu płatności na konto.

Pamiętajcie, że wybór obrączek jest jedną z bardzo ważnych decyzji na całe życie, gdyż to one przez wspólne życie, będą widnieć na Waszych palcach. To na nie najczęściej będą zwracać uwagę inni ludzie. Warto zatem nie oszczędzać na obrączkach i wybrać te, które najbardziej przypadną nam do gustu, niż po latach żałować tego wyboru.